EST JCH, EST CH Royal Brown Juampi Mama Te Ama (Juampi)

Labradori retriiver

EESTI JUUNIORTŠEMPION, LÄTI JUUNIORTŠEMPION,EESTI JUUNIOR WINNER19

Born/Sünd 10.02.2018
Color/Värv black carring brown/must, kannab pruuni
Elbows/Küünarliiges 0:0
Hips/Puusaliiges A/A
Eyes/Pärilike silmahaiguste uuring clear/puhas
Prcd PRA carrier/kandja
EIC clear/puhas
HNPK/Kuiva nina sündroom HNPK carrier/kandja
Tõukatse läbitud

Tema pildid

Tema järglased

Koera sugupuu

PKR.VIII-30755
DICKENDALL BUCKSTONE THREE DOG NIGHT
AKCSR55452701
SADDLEHILL LATE KNIGHT SCRAMBLE
AKCSR27438110
SHALANE FLY BY KNIGHT
AKCSN65156306
TABATHA’S KNIGHT
AKCSN68115501
SHALANE COME FLY WITH ME
AKCSR13891803
SADDLEHILL DON’T BE LATE
AKCSN01699201
DELBY’S ANCHOR STEAM JH
AKCSN77712903
SADDLEHILL BAILEY II
AKCSR37925401
DICKENDALL PRINCESS PHOEBE
AKCSN73023501
DICKENDALLS DAVARON GABLE
AKCSF639713
DICKENDALL ARNOLD
AKCSN64144801
WOLVERCOTE GAITY GIRL
AKCSR06317904
SADDLEBROOKE’S LAURALEI
AKCSN880659/01
TRENDMAKER’S TYCOON
AKCSN73489104
DICKENDALL BARBI
EST-03162/13
ROYAL BROWN FROM RUSSIA WITH LOVE
RKF1496499
STENVEYZ GET POPULAR
FIN19617/02
PALABRAS KEEP ON MOVIN
KCSB1849CJ
BIRCHBROOK BARLEY WINE OF CHARWAY
FIN24030/98
TWEEDLEDUM PALABRAS CLEO
RKF1232235
STENVEYZ PART OF MILLION
FIN37596/97
FOLLIES RULE OF THUMB
RKF1026985
EVELLAN’S HALFMILLION KISSES FOR STENVEYZ
EST-03679/09
ROYAL BROWN BETHANY BELL
PKR.VIII-19372
MALLORN’S CHOCOMANIA
S30388/2001
TJOTTE’S NOW OR NEVER
FIN21718/98
BOOTHGATES MIZ SHOWBUSINESS
EST-03413/06
IRWLEND KIMI-CHARLOTTE
EST-03261/05
INGUS CIANDO
EST-01484/06
NENUORAMOS KIMBERLY SUNRIDE
Näitusetulemused:
Kuupäev Näitus Kohtunik Klass Tulemused
17.08.2019 Rahvusvaheline näitus, Luige baas, Harju mk Henric Fryckstrand (Sweden) Noorteklass SP 1 SK PI4
16.08.2019 Labradori Retriiverite erinäitus Club Winner 2019, Harjumaa Lotta Vuorinen (Finland) Noorteklass SP 1
02.06.2019 Rahvusvaheline näitus “Eesti Võitja 2019”, Luige baas, Kiili vald, Harjumaa Fiona Coward-Scholes (United Kingdom) Juunioriklass SP 1 SK TPJ
01.06.2019 Retriiverite erinäitus, Luige Yvonne Jaussi (Switzerland) Juunioriklass SP 1 SK PI4 TPJ
05.05.2019 Rahvuslik näitus, Rakvere Natalia Sedykh (Russia) Juunioriklass SP 1 SK PI2 TPJ
04.05.2019 Rahvuslik näitus, Rakvere Roxana Liliana Birk (Denmark) Juunioriklass SP 1 SK PI1 VSPJ Jun SERT VSP
14.04.2019 Rahvusvaheline näitus “Tallinna Võitja 2019”, Saku Suurhall Rudy Feyaerts (Belgium) Juunioriklass SP 2
24.03.2019 Rahvuslik näitus, Tallinn Kornelija Butrimova (Lithuania) Juunioriklass SP 2 SK PI2 Jun SERT
23.03.2019 Rahvuslik näitus, Tallinn Kristiine Uspenski (Eesti) Juunioriklass SP 1 SK PI1 TPJ Jun SERT TP
17.08.2018 Labradori Retriiverite erinäitus, Harjumaa Frank Gilroy (United Kingdom) Kutsikaklass 1 EAH TPK
29.07.2018 Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Eesti Piimandusmuuseum, Imavere, Järvamaa Ahmet Virk (Pakistan) Beebiklass 1 EAH TPB
28.07.2018 Rahvuslik kõikide tõugude näitus, Eesti Piimandusmuuseum, Imavere, Järvamaa Peter Machetanz (Germany) Beebiklass 1 EAH TPB
08.07.2018 Pärnu rahvusvaheline näitus, Pärnumaa Anca Giura (Romania) Beebiklass 1 EAH TPB
07.07.2018 Pärnu rahvusvaheline näitus, Pärnumaa Leni Finne (Finland) Beebiklass 1 EAH TPB
01.07.2018 VI & VIII rühma näitus, Tartumaa, Ülenurme Andrzej Szutkiewicz (Poland) Beebiklass 1 EAH TPB
Aeg Katse Koht Kohtunik
13.07.2019 retriiverite tõukatse saagiga Ellamaa, Harjumaa Riin Kooli-Kõnnussaar