Joy Of Living Z Grodu Hrabiego Malmesbury

dog
sünd 07.05.2016
kodunimi Emma
pruun emane
küünarliiges 0:0
puusaliiges B/B
pärilike silmahaiguste uuring puhas
kuiva nina sündroom HNPK puhas
PRA puhas
EIC kandja
Cystinuria DNA puhas
Degenerative Myelopathy DNA puhas
Centronuclear Myopathy DNA puhas
kasvataja Beata Urbanczyk Zajac
kaasomanik Katrin Tare
EKL andmebaas
 
Koera sugupuu:
ROI11/123487
EPICMAGNAGRAECIA'S FAIR PLAY
BK10311/08
TRENDMAKER'S I WISH YOU WERE MINE
S15042/2005
LAB TREASURE'S NEVER SAY-DIE
KCRX2640404X03
BIRCHBROOK PADDINGTON BEAR
DKK08033/2000
LAB TREASURE'S BACK IN BUSINESS
S47632/2004
TRENDMAKER'S ITALIAN BELLA DONNA
S15191/2003
TRENDMAKER'S ELDORADOSU
S21913/2002
CASSATAS IRREPLACEABLE IVORY
ROI10/64848
EPICMAGNAGRACIA'S CHOCO CHANEL
ROI06/63707
CHOCOLATEHEARTOFSUGAR
ROI04/66015
PROFITEROL DELLA LONTRA
ROI04/105159
LORESHO CASHMERE
ROI08/120451
ANISETTE DE' TOLOMEI
ROI05/54637
MALLORN'S MAROON FIVE
ROI02/17693
SA CORTE DE CANIS DARKNESSMOON
PKR.VIII-27036
ALICE IN WONDERLAND Z GRODU HRABIEGO MALMESBURY
PKR.VIII-25006
MALLORN'S LOVE-IN-A-MIST
S29242/2006
TJOTTE'S LOVER UNDER COVER
AKCSR06325801
LUBBERLINE PUMPERNICKLE
S15189/2003
TJOTTE'S NEW YEARS CHEERS
FIN21713/07
MALLORN'S RING ANY BELLS
FIN39321/04
MALLORN'S ROMEO
EST-03617/07
MALLORN'S TERRACOTTA
PKR.VIII-24802
TWEEDLEDUM YIRGO VESTALIS
FIN32401/06
MALLORN'S AINT MIZBEHAVIN
FIN38036/98
MALLORN'S SHENANDIGAN
FIN21718/98
BOOTHGATES MIZ SHOWBUSINESS
FIN45415/02
TWEEDLEDUM BROWN HAZEL
FIN24024/98
TWEEDLEDUM CRISPY DUCK
FIN12741/01
BUTTACRE BELOVED BESSEY
Näitusetulemused:
Kuupäev Näitus Kohtunik Klass Tulemused
05.11.2017 Rahvusvaheline näitus, Tartu Juan Naveda Carrero (Spain) Juunioriklass SP 4
04.11.2017 Rahvusvaheline näitus, Tartu Grzegorz Weron (Poland) Juunioriklass SP 2 SK
22.10.2017 Rahvuslik näitus, Rakvere Spordihall Sviatlana Radziuk (Belarus) Juunioriklass SP 4
21.10.2017 Rahvuslik näitus, Rakvere Spordihall Arne Foss (Norway) Juunioriklass SP 2
24.09.2017 Rahvusvaheline näitus, Saku Suurhall, Tallinn Tina Peixoto (Portugal) Juunioriklass SP 2 SK
04.06.2017 Rahvusvaheline koertenäitus "Eesti Võitja 2017", Kalevi Keskstaadion, Tallinn Catherine Collins (Ireland) Juunioriklass SP 2 SK Jun SERT
03.06.2017 Retriiverite erinäitus, Vanamõisa Jef Verrees (Belgium) Juunioriklass SP 4
02.06.2017 VIII ja IX rühma näitus, Harjumaa Kresten Scheel (Denmark) Juunioriklass VH
 
       
 
   
 
     
 
   
 
       
 
   
 
     
 
   
 

No Comments Yet.

Leave a comment

You must be Logged in to post a comment.