My Brand New Carolina Herrera

dog
sünd 26.07.2016
kodunimi Karu
pruun emane
küünarliiges 0/0
puusaliiges B/B
pärilike silmahaiguste uuring puhas
kuiva nina sündroom HNPK puhas
PRA puhas
EIC puhas
Karu kaasomanikud on perekond Kivisoo
EKL andmebaas    

 

Koera sugupuu:
AKCSR84682808
SUNNYDAZE LINCOLN NAVIGATOR ATZADORA
AKCSR75975701
NIPNTUCK RUMRUNNER
AKCSR52861603
CEDARWOODS SIGNATURE BROWNING COPIED JH
AKCSR25847301
WILCARE LEISURE SUIT LARRY JH
AKCSR22919201
CEDARWOOD ALMOND ROCA DIVINE
AKCSR61350101
NIPNTUCK OUTLAW
AKCSR53398101
NIPNTUCK ONE BAD APPLE
AKCSR30563002
NIPNTUCK BOOT SCOOTIN'
AKCSR65762601
SUNNYDAZE FIREWORK
AKCSR55539907
SUNNYDAZE PLAYING WITH FIRE
AKCSR48977001
NIPNTUCK STOCKING STUFFER
AKCSR40971101
SUNNYDAZE RUNS WITH SCISSORS
AKCSR52785501
SUNNYDAZE INDY NILE
AKCSR21325201
SUNNYDAZE INDIGO JH
AKCSN76841501
SUNNYDAZE AUBURN SHADE
EST-01330/12
MY BRAND CHANEL NO FIVE
AKCSR39351705
TABATHA'S CAFFU QUEIJEIRO
AKCSR06317902
DICKENDALL BUCKY
AKCSN880659/01
TRENDMAKER'S TYCOON
AKCSN73489104
DICKENDALL BARBI
AKCSN91096604
TABATHA'S GALA
AKCSN73023501
DICKENDALLS DAVARON GABLE
AKCSN59353802
TABATHA'S GIGGLE
EST-00664/07
MY BRAND IMMATERIAL GIRL
PKR.VIII-19372
MALLORN'S CHOCOMANIA
S30388/2001
TJOTTE'S NOW OR NEVER
FIN21718/98
BOOTHGATES MIZ SHOWBUSINESS
EST-02667/04
MALLORN'S ROSABRANDY
AKCSN89683403
VISIONS I'M ABLE
FIN35121/02
ROSANAN LA ROSA
Näitusetulemused:
Kuupäev Näitus Kohtunik Klass Tulemused
03.06.2018 Rahvusvaheline näitus "Eesti Võitja 2018", Luige baas, Kiili alevik, Harjumaa Chantal Varaine (France) Noorteklass SP 1 SK PE2 Res-CACIB
02.06.2018 Retriiverite erinäitus, Harjumaa Carina Östman (Sweden) Noorteklass SP 2 SK
25.03.2018 Rahvuslik koertenäitus, Tallinn Luis Peixoto (Portugal) Avaklass SP 1 SK PE4
24.03.2018 Rahvuslik koertenäitus, Tallinn Tina Peixoto (Portugal) Avaklass SP 2
18.03.2018 Rahvusvaheline koertenäitus, Narva Spordihall (Rakvere tn. 22D, Narva) Fabrizio La Rocca (Italy) Avaklass SP 1 SK PE4 Res-CACIB
13.05.2017 Jahikoerte erinäitus, Särevere, Järvamaa Kalvo Kriisk (Eesti) Juunioriklass SP 1 SK PE2 TPJ Jun SERT
29.04.2017 Rahvuslik näitus, Rakvere Per Iversen (Norway) Juunioriklass SP 1
09.04.2017 Rahvusvaheline näitus "Tallinna Võitja 2017", Saku Suurhall, Tallinn Eeva Rautala (Finland) Kutsikaklass 3 EAH
25.03.2017 Rahvusvaheline näitus, Narva Spordihall Petar Klaric (Croatia) Kutsikaklass 1 EAH TPK

Comments are closed.